Blat z wełny merino, antybakteryjny, samoprzylepny, Hapla Gold All Wool Felt, gr. 2, 5, 7 mm (1)

Blat z wełny merino, antybakteryjny, samoprzylepny, Hapla Gold All Wool Felt, gr. 2, 5, 7 mm

Ładowanie
PROMOCJA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny

Wybierz opcje

Proszę wybrać opcję!
Grubość
 • Anuluj wybór
 • 2 mm
 • 5 mm
 • 7 mm
 • Stan magazynowy: 12 szt.
  Numer katalogowy: FEL140, FEL142, FEL144

  Blat z wełny merino, antybakteryjny, samoprzylepny, Hapla Gold All Wool Felt, gr. 2, 5, 7 mm

  Wykonany w 100% z częściowo skompresowanej, czystej wełny merynosówDodatkowo pokryty jest szerokim wachlarzem środków przeciwbakteryjnych, które chronią filc przed rozwojem bakterii i grzybów

  Wymiary arkusza: 22,5 cm x 45 cm, grubość blatu 2, 5 lub 7 mm

  Blat idealnie się dopasowuje i doskonale amortyzuje nacisk. Daje wsparcie w trakcie terapii usuwania brodawek lub odcisków. Poprzez wycięcie otworu w miejscu hiperkeratozy miejscowej cały nacisk jest przenoszony na pozostały obszar, który jest odciążany. Pozwala to skórze na szybką regenerację. Posiada wysoką przyczepność i doskonale odciąża obszary nośne. Dodatkowo filc wełniany jest antybakteryjny oraz nasączany specjalnymi środkami które zapobiegają dostaniu się bakterii i grzybów na powierzchnię skóry.

  Blat stworzony dla osób o niskiej odporności np. cukrzyków. Formuła jest idealna dla osób które potrzebują odciążeń ale obawiają się komplikacji.

  Blat jest przytwierdzany do skóry za pomocą kleju HAPLA. Klej jest hipoalergiczny, oddychający, nie podrażnia skóry szczególnie wrażliwej po zabiegu i może być stosowany przez alergików.

  Produkt jest zarejestrowany jako medyczny, zgodne z dyrektywą 93/42/EEC. Można bezpieczne zastosować w przypadku pacjentów z różnych grup ryzyka, a w szczególności u diabetyków.

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

  Ładowanie